سالن زیبایی قرمز

0
کوتاهی وبراشینگ در سالن رویایی قرمز
  • ارزش واقعی۳۵,۰۰۰ تومان
  • سقف تخفیف55%
  • پرداخت شما۱۵,۷۵۰ تومان
  • سقف سود شما۱۹,۲۵۰ تومان
زمان
باقیمانده
تعداد رای دهندگان: 0 نفر
۱۳ بار خرید
موجودی : ۱۹۲ عدد
سالن زیبایی قرمز

سالن رویایی قرمز تقدیم میکند :

کوتاهی مو وبراشینگ مو با ۶۰ درصد تخفیف

میکاپ وشنیون وگریم با ۶۰ درصد تخفیف

عروس vip با ۷۰ درصد تخفیف ُگریم ومیکاپ ُشنیون.فن وشاین بدن .موی اضافه .پاکسازی .ناخن .اصلاح ابرو .رنگ ابرو .مژه .تاج .فیلمبرداری داخل سالن

عروس vip  با رنگ ولنز با ۷۰ درصد تخفیف

ساعت کاری  10:30  الی 19 به صورت یکسره

 

مشخصات فروشنده

خانم لطفی

صیاد شیرازی ُ صیاد ۲ پلاک ۸۷
051338674963
09155050280

توضیحات

ارایه برگه تخفیف الزامی است

هربرگه تخفیف مختص یکنفر

هماهنگی قبل از خرید الزامی است

 

چرا کسب و کارها تخفیف‌های بسیار زیاد به مشتریان تخفیف 2020 می‌دهند؟
تخفیف 2020 برای کسب و کارها روشی تبلیغاتی به حساب می‌آید که در آن، کسب و کار تنها هنگامی برای تبلیغات پول پرداخت می‌کند که یک مشتری از طرف تخفیف 2020 از خدمات آن‌ها استفاده نماید. به طور دقیق‌تر هزینه‌ای که کسب و کارها برای تبلیغات پرداخت می‌کنند همان تخفیفی است که به مشتری ارائه می‌دهند. بنابراین این شیوه مدلی جدید و مؤثر از تبلیغات به حساب می‌آید که به صورت عملی و دارای بازده‌ی 100% می‌باشدو به بدست آوردن مشتری هدف می انجامد .
همین جنبه‌ی تبلیغاتی بودن تخفیف 2020 برای کسب و کارها باعث می‌شود آن‌ها در عین حال که بیشترین تخفیف ممکن را به مشتریان ارائه می‌دهند، بالاترین کیفیت خدمات خود را نیز با آن همراه سازند چرا که هدف از این تبلیغات، بازگشت و استفاده‌ی مجدد مشتریان در آینده بعد از مدت تخفیف میباشد وفارغ از دغدغه تبلیغات وجذب مشتری به کیفیت خدمات خود بپردازند وتبلیغ وجذب ومعرفی مشتری بر عهده تخفیف 2020 میباشد واین گونه زمانی هزینه ای پرداخت مینمایند که مشتری از خدمات آنها استفاده کند .
سود این نوع تجارت برای مشتری چیست ؟
در اینگونه تجارت اولا مشتری به خدمات خاص خود با مبلغی ناچیز دست پیدا میکند که این موضوع به اقتصاد خانواده کمک میکند دوما در سایت همه نوع خدمات ومحصولات وجود دارد که باعث میشود تقریبا بیشتر احتیاجات خود را برآورده نماید واگر به هرنوعی از خدمات راضی نبود میتواند مبلغ خود را مسترد نماید که این شرایط در بیرون از وب سایت اصلا متصور ودر دسترس نیست .
دیدگاه ها
برای ثبت سوال یا نظر خود ابتدا باید وارد سایت ویا ثبت نام کنید
نماد-الکترونیک تخفیف 2020
تخفیف های شهر شما
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه تجارت الکترونیک 2020وابسته به شرکت بازرگانی آترپان راه وران به شماره ثبت 28805 وشماره ملی 10380440734 می باشد
طراحی وب سایت، :اجرا و پشتیبانی توسعه فناوری اطلاعات اینتک
logo-samandehi
وب سایت بزرگ تخفیف 2020 در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ثبت شده وتمامی کالاها وخدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوط میباشند وفعالیتهای این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد .
قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است معتبر میباشد .